Nisse Zetterberg oljemålning

511384

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Den goda skörden, monogramsignerad och daterad 1956, olja på duk, ca 131x234 cm

Dubblerad, retuscher, ytskador

Rum 1

Nisse Zetterberg oljemålning

Budhistorik (31 bud)
3782995
8 200
3782994
8 000
3782980
7 800
3782991
7 600
3782980
7 400

Slutpris SEK:
8 200
801 EUR, 937 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.