Nisse Zetterberg oljemålning 1950-tal

511381

NISSE ZETTERBERG (1910-1986): Blickpunkt - Äppelplockare och båtresa, 1950-tal, olja på duk, ca 132x276 cm

Dubblerad, ytskador

Konst, Modernt måleri, Diverse

Rum 18

Budhistorik (13 bud)
3782263
6 800
3782262
6 600
3782262
5 600
3782259
5 400
3782253
5 200

Slutpris SEK:
6 800
617 EUR, 663 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.