Attila Balla

511379

ATTILA BALLA (Ungern/Sverige, född 1959), Komposition, signerad och daterad Balla 1988, blandteknik/mixed media, ca 155x130 cm

Skada

Rum 3

Attila Balla

Budhistorik (30 bud)
3781499
6 800
3781494
6 600
3781493
6 400
3781483
6 200
3781491
6 000

Slutpris SEK:
6 800
664 EUR, 777 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.