Thage Nordholm oljemålning

511376

THAGE NORDHOLM (1927-1990): Blommande skog, signerad Thage Nordholm, olja på duk, ca 159x197 cm

Rum 1

Thage Nordholm oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3784131
20 000
3784128
19 500
3776151
17 500
3776146
15 000
3769747
10 000

Slutpris SEK:
20 000
2 018 EUR, 2 396 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.