Margareta Linton-Lindecrantz oljemålning

511359

MARGARETA LINTON-LINDECRANTZ (född 1931): Ryttaren, signerad och daterad Margareta Linton 2003, olja på duk, ca 95x82 cm

Fack 48

Budhistorik (21 bud)
3780384
2 600
3780377
2 400
3780382
3780377
3780381
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 311 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.