Margareta Wallin Blomster

511285

MARGARETA WALLIN (1912-1992): Blomster, signerad, olja på duk, ca 117x104 cm

Rum 9

Margareta Wallin Blomster

Budhistorik (30 bud)
3782246
6 600
3782251
6 400
3782246
6 200
3782249
6 000
3782246
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.