Björn Hallström oljemålning

511283

BJÖRN HALLSTRÖM (1916-1981): "Tjörnedala", signerad Björn Hallström, olja på duk, ca 110x130 cm

Ytskada

Rum 1

Björn Hallström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3782999
6 000
3782948
4 400
3782450
4 200
3782437
3781437
3 800

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.