Martin Engström Nocturne

511280

MARTIN ENGSTRÖM (född 1955): "Nocturne",
signerad Martin Engström, olja på duk, 146x120 cm;
PROVENIENS: Museet Kulturhuset Borås, utställningen 5 målare, 1983

Rum 9

Martin Engström Nocturne

Budhistorik (5 bud)
3780296
500
3780295
450
3780101
3778688
3765603

Slutpris SEK:
500
49 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.