Kjell Landsfors oljemålning

511279

KJELL LANDFORS (född 1953): "Eros", signerad Landfors 1983, olja på duk, ca 147x111 cm

Kjell Landsfors oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3782107
4 200
3780556
3780555
3 200
3777343
3777339

Slutpris SEK:
4 200
382 EUR, 441 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.