Rolf Hanson färgetsning

511274

ROLF HANSON (född 1953): Komposition, signerad, daterad Rolf Hanson -91, 13/45, färgetsning, bildmått ca 110x92 cm

Rum 9

Rolf Hanson färgetsning
Budhistorik (5 bud)
3781443
3780587
3775377
3773764
3769768

Slutpris SEK:
391 EUR, 457 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.