Bo Ganarp Amfora olja

511272

BO GANARP (född 1953): Amfora, signerad a tergo, olja på duk, ca 155x124 cm

Pappersrester på ytan, tryckmärken

Bo Ganarp Amfora olja

Budhistorik (22 bud)
3782048
4 200
3782047
3782041
3 800
3782037
3 600
3782034
3 400

Slutpris SEK:
4 200
424 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.