Karin Olsson oljemålning

511263

KARIN OLSSON (1928-2006): "Höstprolog", signerad Karin Olsson, olja på duk, ca 140x160 cm

Rum 2

Karin Olsson oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3780431
18 500
3780433
18 500
3780431
18 000
3780428
17 500
3780425
17 000

Slutpris SEK:
18 500
1 807 EUR, 2 115 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.