Björn Wessman oljemålning

511258

BJÖRN WESSMAN (född 1949): "Råkälen", signerad Björn Wessman a tergo, 1990, olja på duk, ca 163x138 cm

Reva, krackeleringar

Rum 1

Björn Wessman oljemålning

Budhistorik (33 bud)
3783941
38 000
3783935
37 000
3783927
36 000
3783931
36 000
3783927
35 000

Slutpris SEK:
38 000
3 713 EUR, 4 343 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.