Omega Speedmaster herrarmbandsur i stål

511106

OMEGA, Speedmaster, armbandsur, ca 1969, manuellt uppdrag, plexiglas, kronograf, boettnr 145.022- 69 ST, verknr 31611308. cal 861, originallänk, viklås, låsnr. 1116, diameter 42 mm

Verket går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Bruksslitage. Tavla och visare med skador. Sannolikt senare länk. Inristade nr på. bakboett.

Klockor/Ur, Fashion

Budhistorik (10 bud)
3778281
25 000
3772052
24 000
3762265
23 000
3762240
22 000
3762239
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 523 EUR, 2 995 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.