Olof Hermelin oljemålning

510974

OLOF HERMELIN (1827-1913): Landskap med röd stuga, signerad och daterad O. Hermelin 1904, olja på duk, 51x77 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Olof Hermelin oljemålning

Budhistorik (10 bud)
3777742
6 400
3773306
6 200
3767367
6 000
3764733
3762867
2 600

Slutpris SEK:
6 400
625 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.