Charlotte Wahlström oljemålning

510973

CHARLOTTE WAHLSTRÖM (1849-1924): Kustlandskap, signerad, olja på duk, ca 100x75 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (21 bud)
3778180
6 600
3778178
6 400
3777841
6 200
3777751
6 000
3777750
5 200

Slutpris SEK:
6 600
645 EUR, 754 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.