Lena Cronqvist färglitografier

510806

LENA CRONQVIST (född 1938): (30) Ett drömspel, portfölj med 30 färglitografier, 1989, signerade och numrerade Lena Cronqvist VII/X, bladstorlek 72x52,5 cm, text av August Strindberg, förord av Göran Tunström. Publicerad av Edouard Weiss, Paris och Öivind Johansen, Oslo

Konst, Skulpturer

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
3741523
6 000
3739953
5 800
3739952
2 400
3736809
3735404
550

Slutpris SEK:
6 000
605 EUR, 719 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.