Telefon Diabelle

498276

BORDSTELEFON, "Diabelle" eller "Genie Phone", benvit och röd plast, American Telecommunication Corp. för Televerket, 1970/1980-tal.

Visst ytslitage. Ej funktionstestad.

Diverse, Telefoner, mobiler, Design

Telefon Diabelle

Budhistorik (1 bud)

3607602
2017-11-05 02:46:17

2017-11-07 kl 17:27
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.