TWA Tyskland reseaffisch Sport och affischkonst

481287

TWA, FLY TWA GERMANY, William Ward Beecher, litografisk affisch (Litho.in USA), vintage, ca 102x64 cm;
Vintage

Oramad, kantskador

Konst, Grafik, Specialauktion, Diverse

Visas på begäran

Budhistorik (13 bud)
3648200
2 600
3648197
2 400
3648197
3648190
3648193

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.