SAS Otto Nielsen Sport och affischkonst

481285

SCANDINAVIAN AIRLINES - SOUTH AMERICA - OTTO NIELSEN (född 1916), vintageaffisch, 1960-tal, monogramsignerad i trycket, printed in Denmark by offset tryckt hos Andreasen & Sønner, Copenhagen, ca 100x62 cm; Vintage

Oramad, smärre kantslitage

Konst, Grafik, Specialauktion, Diverse

Budhistorik (12 bud)
3648110
2 600
3648033
2 400
3646353
3647985
3646353
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.