SAS 1950-tal Sport och affischkonst

481258

SCANDINAVIAN AIRLINES, SAS-The Global Airline, Premiär Nordpolen, T.Mandel, 1950-tal, Ervaco, grekisk text, vintageaffisch, ca 100x63 cm; Vintage

Hanteringsveck, smärre kantskador

Konst, Grafik, Specialauktion, Diverse

Visas på begäran

Budhistorik (25 bud)
3648169
4 600
3648171
4 600
3648169
4 400
3648164
4 200
3648158

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.