Jimmy Connors tennisracket Sport och affischkonst

480403

JIMMY CONNORS, tennisracket, märke Wilson, signerat fodral:
PROVENIENS: Matchanvänt, Stockholm Open, Kungliga Tennishallen, 1980-talets början

Bruksslitage

Diverse, Sportutrustning, spelbord, Specialauktion

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (20 bud)
3646227
3 400
3646863
3 200
3646227
2 600
3646834
2 400
3646227

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.