Victor Forssell Klassiskt svenskt måleri

480467

VICTOR FORSSELL (1846-1931): Landskap med figurer, möjligen Sickla, signerad och daterad 75, olja på duk, 43x74 cm

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Budhistorik (7 bud)
3593436
11 000
3581302
8 000
3579982
6 600
3579237
4 600
3577791
4 400

Slutpris SEK:
11 000
1 108 EUR, 1 258 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.