Albert T Gellerstedt Klassiskt svenskt måleri

480444

ALBERT THEODOR GELLERSTEDT (1836-1914): Gårdshus i vinterskrud, monogramsignerad, olja på duk uppfodrad på pannå, 23,5x17 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Budhistorik (8 bud)
3594433
3593196
3594425
1 900
3593196
3594306
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.