Victor Forssell Klassiskt svenskt måleri

480443

VICTOR FORSSELL (1846-1931): Betande kor, signerad Victor Forssell, olja på pannå, ca 25,5x29,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Rum 1

Budhistorik (3 bud)

3593198
3577039
3576047

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.