Reseväckarur Hermès

477115

HERMÈS, reseväckarur, 1960/70-tal, mekaniskt uppdrag, datum, fodral i mässing samt sköldpaddsimitation, boettnr. 1337, höjd 8,5, 4,5x8,5 cm

"Ingår i Jewellery & Important Watches"

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Fodral medd nagg.

Klockor/Ur, Specialauktion

Reseväckarur Hermès

Budhistorik (9 bud)
3562038
1 600
3561849
3561384
1 300
3559438
3559437

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.