Specialauktion Allmoge rivjärn

471332

RIVJÄRN, mässing, 17/1800-tal, höjd ca 24 cm

Slitage, skador

Metall, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Budhistorik (3 bud)

3559550
3559037
3558399

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.