Specialauktion Allmoge kompasshus

469218

KOMPASSHUS, 1700-tal, mässing, diameter ca 8 cm

Saknar kompass, slitage

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Budhistorik (12 bud)
3550254
900
3557631
850
3550254
700
3544440
650
3541348
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.