Specialauktion Allmoge kompasshus

469218

KOMPASSHUS, 1700-tal, mässing, diameter ca 8 cm

Saknar kompass, slitage

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Budhistorik (12 bud)
3550254
900
3557631
850
3550254
700
3544440
650
3541348
600

Slutpris SEK:
900
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer