Specialauktion Allmoge vattenkanna

469215

VATTENKANNA, koppar, 17/1800-tal, höjd inkl hantag ca 38 cm

Bucklor, slitage, lagnignar, stag till pipen saknas

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Budhistorik (7 bud)
3559545
3559473
3551472
3549812
3545610
600

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.