Specialauktion Allmoge vattenkanna

469215

VATTENKANNA, koppar, 17/1800-tal, höjd inkl hantag ca 38 cm

Bucklor, slitage, lagnignar, stag till pipen saknas

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Budhistorik (7 bud)
3559545
3559473
3551472
3549812
3545610
600

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer