Specialauktion Allmoge fat

469196

FAT, tenn, stämplat Carl Björkman (1702-1720) Stockholm 1712, diameter ca 39,5 cm

Lagning, slitage, repor

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Specialauktion Allmoge fat

Budhistorik (2 bud)

3558215
3540265
500

Slutpris SEK:
195 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.