Specialauktion Allmoge fat

469195

FAT, tenn, stämplat Christian Wickman (mästare 1688-1711) Stockholm 1708, diameter ca 43 cm

Lagning, slitage, repor

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Specialauktion Allmoge fat

Budhistorik (7 bud)
3559478
2 400
3558208
3558206
1 700
3557608
3542725
650

Slutpris SEK:
2 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer