Specialauktion Allmoge fat

469195

FAT, tenn, stämplat Christian Wickman (mästare 1688-1711) Stockholm 1708, diameter ca 43 cm

Lagning, slitage, repor

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Specialauktion Allmoge fat

Budhistorik (7 bud)
3559478
2 400
3558208
3558206
1 700
3557608
3542725
650

Slutpris SEK:
2 400
234 EUR, 274 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.