Specialauktion Allmoge fat

469189

FAT, tenn, stämplat Mårten Kasper Rokus, (mästare 1683-1714) Stockholm, 1707, diameter ca 43 cm

Slitage, repor

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Specialauktion Allmoge fat

Budhistorik (6 bud)
3558211
3557605
950
3557551
550
3554015
3542681

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer