Specialauktion Allmoge fat

469182

FAT, tenn, stämplat Johan Johansson, (mästare 1677-1715/23), Stockholm 1700, diameter 34,5 cm

Bruksslitage, pålödd upphängning, repor

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Specialauktion Allmoge fat

Budhistorik (6 bud)
3559371
3 200
3559369
3559367
2 800
3559366
3558202

Slutpris SEK:
3 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer