Specialauktion Allmoge fat

469182

FAT, tenn, stämplat Johan Johansson, (mästare 1677-1715/23), Stockholm 1700, diameter 34,5 cm

Bruksslitage, pålödd upphängning, repor

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Specialauktion Allmoge fat

Budhistorik (6 bud)
3559371
3 200
3559369
3559367
2 800
3559366
3558202

Slutpris SEK:
3 200
291 EUR, 336 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.