Specialauktion Allmoge förstoringsglas

468508

FÖRSTORINGSGLAS, 1700-tal, mässing, i orginaletui längd ca 16 cm

Slitage

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Budhistorik (11 bud)
3559294
3541376
2 800
3559292
2 800
3541376
3541375
1 900

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer