Specialauktion Allmoge solur

468504

SOLUR MED KOMPASS, 1700-tal, mässing med graverad dekor, oktogonal form med uppfällbar polos, sockel i svärtat trä, ca 6,5x7 cm

Slitage

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Specialauktion Allmoge solur

Budhistorik (21 bud)
3558834
6 200
3559489
6 000
3558834
5 600
3559488
5 400
3558834
5 200

Slutpris SEK:
6 200
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 260 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer