Specialauktion Allmoge vettar

468365

VETTAR, 3 st, 1900-talets, bemålade, längd ca 28-35 cm

Lagningar

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Specialauktion Allmoge vettar

Budhistorik (14 bud)
3559442
3 600
3559419
3 400
3559410
3 200
3559352
3559352
2 400

Slutpris SEK:
3 600
327 EUR, 378 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.