Specialauktion Allmoge vettar

468365

VETTAR, 3 st, 1900-talets, bemålade, längd ca 28-35 cm

Lagningar

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Specialauktion Allmoge vettar

Budhistorik (14 bud)
3559442
3 600
3559419
3 400
3559410
3 200
3559352
3559352
2 400

Slutpris SEK:
3 600
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer