Specialauktion Allmoge vettar

468364

VETTAR, 2 st, 1900-talets, bemålade, längd ca 40 resp 50 cm

Lagningar, röklukt

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Specialauktion Allmoge vettar

Budhistorik (14 bud)
3559406
2 800
3559405
2 600
3559393
2 400
3559393
3559392
1 900

Slutpris SEK:
2 800
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer