Specialauktion Allmoge ljusstake

468362

LJUSSTAKE, 1700-tal, barock, bemålad, skuren dekor, höjd ca 75 cm

Skador

Diverse, Allmoge, Specialauktion

Rum 1

Budhistorik (11 bud)
3559197
3558003
950
3559148
900
3558003
850
3559145

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.