Howar Kanowitz

481986

HOWARD KANOWITZ (USA född 1929): Vit häst, signerad Kanowitz, 58/100, färgoffsetlitografi, 76x49 cm

Något gulnad

Rum 9, Vagga 1

Howar Kanowitz
Budhistorik (10 bud)
3451872
1 400
3451871
3451870
3451868
900
3451865
700

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.