Bordssurtout

481972

BORDSSURTOUT, förgylld brons, 1800-tal, med 3 slipade flaskor, spegelglas, höjd 34, diameter ca 32 cm

Diverse, Metall

Monter 24

Bordssurtout

Budhistorik (4 bud)

3449926
5 600
3441079
4 800
3438345
3437990

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.