Göran Brunius

481970

GÖRAN BRUNIUS (1911-2006): ''Maj vid yttre kyrksviken'', signerad, olja på duk, ca 71x110 cm

Fack 12

Göran Brunius

Budhistorik (25 bud)
3447846
1 900
3451322
1 800
3447846
1 700
3451320
1 600
3447846

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.