Byrå Karl Johan

481968

BYRÅ, Karl Johan, 1800-talets första del, fanerad med mahogny, intarisadekor, 3 lådor, höjd ca 81, 85x43 cm, nyckel finns

Slitage, sprickor, blekt

Möbler, Skåp, byråer

Rum 20

Byrå Karl Johan

Budhistorik (18 bud)
3450749
1 300
3440868
3440433
3440188
3440187
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.