Ljusstakar i brons

481963

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, förgylld brons, höjd 29 cm

Belysning, Bordslampor, Diverse, Metall

Monter 22

Ljusstakar i brons

Budhistorik (32 bud)
3450987
11 500
3451049
11 000
3450987
10 500
3448590
10 000
3450985
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.