Bengt Ellis oljemålning

481950

BENGT ELLIS (1923-2007): ''Skogsbäck'',signerad Ellis, olja på duk, ca 45x33 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 3

Bengt Ellis oljemålning

Budhistorik (14 bud)
3450579
950
3437179
900
3437179
850
3450578
3437179
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.