Ljusstakar 1 par i empirestil

481937

LJUSSTAKAR, 1 par, 1900-tal, empirestil, mässing, delvis svartmålade, på kulfötter, höjd ca 18 cm

Ombyggda bordslampor till ljusstakar, bruksslitage

Metall, Belysning

Ljusstakar 1 par i empirestil

Budhistorik (7 bud)
3451218
3449821
750
3449821
500
3451215
450
3449821

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.