Lars Englund Komposition

481935

LARS ENGLUND (född 1933): Komposition, signerad och daterad Lars Englund -67, (signaturen under passepartouten), oljelack, ca 5,5x21 cm
PROVENIENS: Galleri Burén Stockholm

Något gulnad

Lars Englund Komposition

Budhistorik (28 bud)
3450748
8 000
3450755
7 800
3450748
7 600
3450754
7 400
3450748
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.