Fruktknivar 9 st i silver 1800-tal

481931

FRUKTKNIVAR, 9 st., silver, 1800-tal, olika modeller bl.a svensk rund, blad i silver, längd ca 18 cm, vikt ca 267 g

Skador och slitage, gravyrer

Silver

Budhistorik (5 bud)
3448551
750
3450818
700
3448551
450
3442360
3442360

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.