Lisa Bauer akvarell

481929

LISA BAUER (1920-2003), Follans gård 1945, signerad Lisa Bauer, akvarell med täckvitt, ca 29 x 48 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Fack 19

Lisa Bauer akvarell

Budhistorik (2 bud)

3448360
3447716

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.