Joseph Schipsande chokladkanna i tenn 1700-tal

481925

JOSEPH SCHIPSANDE, chokladkanna, tenn, rokoko, stämplad invändigt Joseph Schipsande Carlsbaad, höjd ca 15 cm

Slitage och smärre skador

Metall

Budhistorik (5 bud)
3436758
600
3447622
550
3436758
3437159
3436758

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.