Oidentifierad konstnär teckning

481924

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Vinterregn trummar på 'Nordpolens' istak", signerad AA, blandteknik på papper, ca 16x23 cm

Konst, Teckningar

Fack 28

Budhistorik (1 bud)

3436256
2017-08-28 23:53:52

2017-09-04 kl 14:44
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.